Demonte Konteyner

Prefabrik konteyner sistemleri her türlü ihtiyaca ve duruma göre üretilmeye çalışılmaktadır. Her prefabrik yapı ise diğerlerine göre bir takım farklılıklar içermektedir ki bu durum kullanım alanına en uygun hale getirilmesi ile alakalıdır. Demonte konteyner yapıları da diğer mono blok adı verilen monte edilmiş şekilde gelen konteynerlerin özelliklerini aynen barındırmaktadır.

Onu öne çıkaran özellikler ise bir defada çoklu olarak gönderilebilmesi ve sevkiyat adresinde kolay monte edilebilir olmasıdır. Bu da ürünün kullanımını çok daha ekonomik hale getirmektedir. Aynı zamanda ürün, sevkiyat araçlarına gerektiğinde onlarca yerleştirilerek çoklu ihtiyaçlarda para maliyetinde olduğu kadar zaman konusunda da müşteriye asgari maliyet olanağı sunmaktadır.

Çok Sayıda Konteyneri Minimum Maliyetle Taşıma İmkanı

Bazı sektörlerde sürekli hareketlilik ve iş gereği yer değişiklikleri söz konusu olmaktadır. Yol yapımında, büyük inşaatların şantiyelerinde, fuarlarda, askeriyede ve diğer benzer sürekli ve hızlı yer değişiminin olabileceği sektörlerde demonte konteyner tercih edilmektedir. Hava yolu, kara yolu, deniz yolu ve demir yolu olarak her türlü nakliye imkanına sahip olan ürün montajı yapılmadığı için az yer kaplaması ve hafif olması sayesinde bunu sağlayabilmektedir. Demonte konteyner sevkiyat alanına monte edilmek üzere koyulurken veya geri alınırken vinçler yardımıyla bu işlemler gerçekleştirilmektedir. Buna karşın gerekli durumlarda elle de kolaylıkla taşınabilmektedir.

Kurulumu da taşınması kadar kolay olan ürün vidalı geçme sistem şeklinde tasarlanmıştır. Her türlü zorlu iklim şartlarında kullanılan poliüretan panellerin yüksek yalıtım gücü sayesinde demonte konteyner prefabrik ürünü tercih edilmektedir. İç dizaynı da isteğe göre değiştirilip tekrar düzenlenebilen bu yapı sistemleri kolay taşınması, işlevsel olması gibi özelliklerin yanı sıra doğal afet gibi durumlarda yaşam merkezleri kurmaya da uygun tasarlanmışlardır. ürün talep edilmesi halinde birleştirme özelliğine de sahiptir. Bu sayede daha geniş konteyner alanları oluşturulmasına olanak tanınmaktadır. Pencere ve kapı gibi unsurlar ise tamamen müşteri istekleri doğrultusunda yerleştirilmektedir. Demonte konteyner sahip olduğu kullanım ve montaj özellikleri ile her türlü kullanım ihtimaline uyum sağlamaktadır.

En çok inşaat şantiyelerinde ihtiyaç duyulmak üzere, ofis, WC ve duş, yatakhane ve yemekhane konteyner gibi çeşitli amaçlarla da kullanılabilmektedir. Mimarı anlamda çok fazla seçenek sunabilen demonte konteyner beklentilere uygun tasarım ve dekoratif özellikler ile çevreye de istenilen şekilde uyum sağlamaktadır. ürün, hızlı ve kolay montaj ve de-montaj ile rahat kullanım ve bakım özellikleri sayesinde müşteriye minimum maliyet seçenekleri sunmaktadır.

Demonte konteyner, mevcut standart boyutların yanı sıra istek halinde daha büyük ve daha küçük ebatlarla da müşterinin hizmetine sunulmaktadır. ürünün kurulu halinin kullanılmak istenmediği durumlarda ise rahatlıkla parçalarına ayrılıp katlanabilmektedir. Bu sayede montajlı haline nazaran çok daha az yer kaplayacaktır.

ürün, sunduğu kullanım ve sevkiyat kolaylıkları sayesinde özellikle büyük yatırımların şantiyelerinde tercih edilmektedir. Büyük yatırım sahibi ulusal ve uluslararası pek çok şirket demonte konteyner sistemini sıklıkla kullanmaktadırlar. Bu şirketler tarafından tercih edilmesinin sebebi montaj ve kullanım noktasındaki pratiklik ve hız kadar her türlü ulaşım yoluyla sevk edilebilmesidir. Uzak yatırım noktalarında düşük maliyet avantajları ve zaman tasarrufu sağlaması da bu noktada önemli etkenlerdir.

ürünün geliştirilmesi noktasında yapılan AR-GE çalışmalarının yoğunluğu da gelişen teknoloji ve neticesinde artan ürün beklentilerinin karşılanması noktasında önem arz etmektedir. Ulaşılan sonuçlar ile yapılacak iyileştirmeler sayesinde demonte konteyner özellikle büyük yatırım şirketleri tarafından gerçekleştirilen projeler için sağladığı olanakları geliştirerek firma ve personellerin beklentilerini karşılamayı başaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir