Wc Duş Konteyner

Wc duş konteyner konser alanlarında, festival alanlarında, piknik alanlarında, şantiyelerde ve dış çalışma alanlarında kullanılmaktadır. Kullanım alanları her geçen gün daha da genişleyen Wc konteynerler artık metro istasyonlarında ve metrobüs duraklarında da kullanılmaktadır. Dış alanlarda başka alternatifi olmayan seyyar tuvaletler, iş bitimlerinde başka alanlara da kolaylıkla taşınıp, gidilen yerde kolaylıkla uygulanmaktadır. Her alana uygulanabilen WC duş konteyner, üretici firma tarafından istenilen her bölgeye nakliyesi yapılmakta ve hazır halde montajı yapıldıktan sonra teslim edilmektedir.

 

 WC Duş Konteyner Modelleri

  • Wc duş konteyner üst tarafta cam bölmesi bulunan içinde temiz su deposu, klozeti ve el yıkama lavabosu bulunan seyyar tuvaletlerdir.
  • Konteyner tuvaletlerde dış cepheler fırın boyalı ve galvaniz sac malzemeli, iç duvarları ise PVC lambri olarak üretilmektedir. İstenen genişlikte, renkte ve modelde üretilmektedir.
  • Demir kapılı olan konteyner tuvaletlerde atık sular ve gider deposu toprağa gömülü olmaktadır.
  • Yangına ve herhangi bir kazaya karşı dayanıklı olan bu ürünler yangın esnasında alev almayan özel malzemelerden üretilmiştir.

Kullanımı Rahat Görüntüsü Şık Konteyner Tuvaletler

Wc duş konteyner yapıları normal betonarme yapılara göre oldukça fazla avantaj sağlamaktadır. Hem görsel açıdan hem de kullanım açısında betonarme yapılara oranla daha pratik ve şık durmaktadır. İstenen renklerde boyanabilen ve bu boyaların çok uzun süreler dayanıklılık sağlayan yapıları sayesinde sonradan herhangi bir tadilat ve bakım gerektirmezler. Wc Konteynerler umumi tuvalet işletmeleri olarak da kullanılmaktadır.

2. El WC Duş Konteyner

İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri tuvalet ihtiyacıdır. Elbette ki insanlar evlerinde ya da alışveriş merkezlerinde bu ihtiyaçlarını giderebiliyor, ama ihtiyaç için bu kadar küçük bir aralık düşünmemek gerekiyor. Yani parklarda, bahçelerde, şantiyelerde, dağ evlerinde ya da kanalizasyonun henüz çekilemediği alanlarda, dağlarda tuvalet ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız o zaman seyyar tuvaletlerden yararlanmalısınız. Bunun için de en iyi çÖzüm 2. El WC duş konteyner olmaktadır. Bu konteynerler sayesinde dilediğiniz yerde tuvalet ihtiyacınızı kolay bir şekilde giderebiliyorsunuz.

Bu 2. el WC konteyner ihtiyacı en çok şantiyelerde görülüyor. çünkü şantiyelerin henüz elektriği ya da suyu olmadığı için işçilerin kullanacağı tuvaletler de yoktur. Bu nedenle de kendinden atık su tankının bulunduğu tuvalet kabinleri sayesinde ustalar ihtiyaçlarını giderebiliyor. Aynı zamanda da bu 2. el WC duş konteyner ürünlerini parklarda ya da halka açık alanlarda da görebiliyorsunuz. Zaten bu WC konteynerlerinden en çok belediyeler yararlanıyor. Belediyeler bu konteynerleri satın alıyor ve ihtiyacın olduğu yerleri tespit ederek o alanlara konuşlandırıyor.

Öncelikle gelelim bu konteynerlerin insanlara sağlamış olduğu kolaylıklara:

  • İlk olarak bu Wc duş konteyner modellerini dilediğiniz her yere kurabiliyorsunuz. Yani ekstra bir hizmet ya da bağlantıya gerek kalmıyor. Yapmanız gereken sadece bu konteynerleri ihtiyaç alanına bırakmaktır.
  • Aynı zamanda da bu konteynerlerin kolay bir şekilde taşınabilmesi de insanlar için artı oluşturan bir Özelliktir.
  • Bu konteynerlerin tek bölmelileri olabildiği gibi daha çok insanın aynı anda kullanabilmesi için çok bölmeli olanları da vardır.
  • Sadece WC için kullanılanların yanı sıra WC-duş ikilisinin de bir arada olduğu konteynerler de var.
  • Bu konteynerler halka açık alanlarda, afet bölgelerinde, şantiyelerde ve marinalarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Wc Duş Konteynerlerin Kullanım Alanları

Öncelikle konteynerin tek kullanıldığı yer her ne kadar yük taşımacılığı olarak da görülse tek yer elbette ki o değildir. En çok yük taşımacılığında kullanılan konteynerler aynı zamanda Wc konteyneri, yaşam konteyneri, bekçi konteyneri, şantiye konteyneri olarak da kullanılıyor. Dolayısı ile de ihtiyacınıza göre olan bir konteyneri kolay bir şekilde seçebiliyorsunuz.

Öncelikle sıfır bir konteyner ile ikinci el konteynerleri bir karşılaştıralım. Normal bir ürün için, mesela bir araba için sıfır almak oldukça Önemli bir konudur. çünkü araçların kilometrelerinin ileri olması ya da kaza yapmış olması onların kullanım kalitelerini düşürmektedir. Ama konteynerler sÖz konusu olduğunda sıfırı ile ikinci eli arasında çok da büyük bir fark bulunmuyor. çünkü sıfır WC konteyneri de 2. el WC konteyner de çelikten ya da alüminyumdan üretiliyor. Bu iki malzeme de Ömürlük kullanım sunabilen, dayanımları yüksek olan malzemelerdir. Sadece aradaki tek fark sıfır ürünleri satın aldığınız zaman garanti kapsamında olmalarıdır.

Yani sizler de garanti kapsamında olan bir ürünü satın almak istiyorsanız o zaman ikinci el konteynerlerden uzak durmalısınız. Bir de 2. el WC konteyner hazır bir üründür. Yani daha Önce başkası için üretilmiş olabilir, bu nedenle de Ölçüleri sizlerin ihtiyacına uyum sağlayabilir. Yani ikinci el ürünlerde çok fazla seçeneğiniz yoktur. Bu nedenle de kendi ihtiyacınıza göre bir seçim ya da tercih yapmanız mümkün değildir. Yani 2. el WC konteyner satın almanızın tek dezavantajları bunlardır. Oysa fiyat açısından da sizlere avantaj sağlayacaktır. çünkü bu ürünlerin her zaman fiyatları sıfırlarının yarısına yakın oluyor. Dolayısı ile de aynı işlevi sağlayan bu konteynerleri hem yarı fiyatına alıyorsunuz hem de aynı işlevi sağlıyorsunuz. Sadece iyi ve güvenilir bir firmadan alışveriş yapmanız gerekiyor.