Jeneratör Konteyner

Konteyner tipi olan jeneratör kabinleri isteğe göre de yapılabilmektedir. İsteğe göre ISO boyutlarında veya ezel olarak üretilebilen bu jeneratör konteyner tipleri trapez saç ve iç yalıtımlı olarak taş yünü üzerine galvanizli saç malzemeden yapılmaktadır. İsteğe göre jeneratörün gücüne göre hava emiş gücü ve geri dönüşte akustik panjur jeneratör konteyneri için ekleme yapılabilmektedir. Ayrıca jeneratör çalışırken fazla ses olmaması için ses yutucu sistemler de jeneratör konteynerlere eklenebilmektedir. Bu tür konteynerlerde yüksek sesi yutabilme Özellikleri ve konteynerden jeneratöre gönderebilme Özelliği bulunmaktadır. Ayrıca Jeneratör konteyneri için kritik susturucu kullanılır.

Jenaretör Konteyner İzalosyonu Nasıl Olmalıdır?

İzalosyonu tam olan jeneratör konteyneri için Özel tasarlanmış ve projelendirilmiş dizel ve benzinli jeneratÖr tiplerini de isteğe bağlı olarak müşterilere sunulmaktadır. Koruma kabini, ses izolasyonu için kabin bu tür jeneratör konteyner türlerinde mevcuttur. Kabinlerin içinde duvarlarda kullanılan ses ve ısı yalıtım malzemeleri izole edebilme yeteneğine sahiptir. Yüksek ses çıkışlarını bile izole edebilen bu sistem sayesinde çevrenin sesten rahatsız olmasının Önü kesilmektedir. Dış etkenlere karşı jeneratör konteyneri bakımından dış yüzeylerinin boyısanan kalitesi ve markası da oldukça Önem arz etmektedir. Eğer boya dış etkenlere karşı elektro statik boya ile boyanırsa uzun yıllar süresince korozyona ve paslanmaya karşı da Önlem alınmış olur.

Yalnız jeneratör konteyneri yaptırmak istiyorsanız Önce iyi bir araştırma yapmanızda yarar bulunmaktadır. Eğer bu konu hakkındaki bilgileriniz de sınırlı ise uzman ekiplerden yardım almanız da gerekecektir. Bununla birlikte bu işi yapan firmalardan da yardım alınabilir. Bizzat gidip bilgi almak isteyebileceğiniz gibi, firmaların internet sitelerinden de oldukça faydalanabilirsiniz. Konteyner üretimi yapan ciddi firmaların hepsinin de internet siteleri bulunmaktadır. Bununla birlikte sitelerde firmaların kendi haklarında müşterilerin bilmesi gereken bilgiler dışyında ürettikleri konteyner çeşitlerini de bulabilirsiniz. Jeneratör konteyneri üreten firmalar da ürünlerini bu sitede müşterileriyle paylaşırlar. Ayrıca firmalar internet sitelerine iletişim bÖlümü koyarak müşterilerinin kendilerine daha çabuk ulaşabilmeleri için telefonlarını ve adreslerini iletişim bÖlümünde yayınlarlar. BÖylece ya giderek, ya da telefonla istediğiniz bilgilendirmeyi firmalardan da alabilirsiniz. Bir de internet sitelerinde konteyner türleri hakkında da olrukça yazı bulabilirsiniz. Konteyner türünü yazarak sorgu yapmanız durumunda bir sürü sitenin konteynerler hakkında yazılar paylaştığını gÖrürsünüz. Jeneratör konteyneri ile ilgili yazılara da bu şekilde ulaşıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmaları araştırırken de ne kadar süredir bu işi yaptıklarını, refaranslarını da gÖz Önünde bulundurmanız oldukça yerinde bir hareket olacaktır. çünkü tecrübe ve yaptıkları işi yaptıranların firma hakkındaki düşünceleri de oldukça Önemlidir.

JenaretÖr konteyneri ve ekipmanleri bakımından montaj ve Özel tasarım konteynerler yapılabilir. Bu müşterinin isteğine bağlıdır. Eğer fazla ses yapmasının bir sakıncası bulunmuyorsa daha uygun fiyata olan ses kesici malzemeleri kullanılabilir. Isınma sorununa karşı ise mutlaka klima takılmalıdır. çünkü jeneratör konteyneri olarak klimalı soğutma sistemi bulunmazsa sistemin yanma tehlikesi de ortaya çıkabilir. Tüm bunları Önlemek için en kaliteli klimanın jeneratÖr konteynerler için seçilmesi gerekmektedir. Tüm tesisat yanmasa bile jeneratörümüzün oldukça hasar gÖrmesi de bizi maddi olarak zarar sokabileceği gibi tamiri ve tekrar çalıştırılması zaman bakımından da bizi sıkıntıya sokabilir. Bu nedenle jeneratör konteyner seçerken klima sisteminin de incelenmesi, kalitesi ve daha Önce jeneratörlerde kullanıldığında sorun çıkarıp çıkarmadığı iyice incelenmelidir. Ayrıca jeneratör konteyneri sipariş edeceğiniz firmanın ileri teknolojileri ne kadar izlediğini ve fabrikalarında tatbik ettiğini de Öğrenmeniz menfaatiniz için yerinde olacaktır. Böylece geri teknoloji konteyner almamış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir