Modifiye Yük Konteyner

Modifiye Yük Konteyner

Modifiye yük konteyner normal yük konteynerlerinden görsel tasarım açısından farklı olmaktadır. Bu konteynerler ile yük taşımacılığı yapıldığı gibi farklı modifiyeler ile ürünlerin tanıtımında da kullanılabilmektedir.

 

Özellikle modifiye olarak konteynerlere pencereler, ikinci katlar, merdivenler gibi özellikler verilmektedir. Ayrıca çelik malzemesinin üstüne eskitme ahşap görünümler de verilebilmektedir. Normal konteyner ürünlerinden farklı olan bu ürünler hem sağlamlığı hem de görsel açıdan şıklığı ile her türlü alanda kullanılabilmektedir. Mağazaların açık alanlarda kurduğu stantlar ve satış alanları genellikle modifiye yük konteynerlerinden oluşmaktadır.

  • Modifiye yük konteyner, çelik malzemeden yapılmaktadır. Her türlü darbe ve kazaya karşı yüksek koruma sağlamaktadır. İçinde bulunan ürünler hiçbir şekilde zarar görmeden transferi gerçekleşmektedir.
  • Modifiye yük konteynerlerinde sağlamlığın yanı sıra taşıma rafları, özel bölmeler, çekmeceler ve camekânlı alanlar da yaratılmaktadır.
  • İstenilen her modelde ve tarzda Modifiye yük konteyner imalatı mümkündür. Model seçeneğinin dışında istenilen her renk de tercih edilebilmektedir.

Hem Korumalı Taşımacılık Hem de Estetik Görüntü Sağlayan Konteynerler

Yüksek korumalı taşımacılıklar için vazgeçilmez olan konteynerlerde Modifiye ile daha şık ve estetik açıdan daha hoş görüntüler de yakalanabilmektedir. Modifiye yük konteyner ürünlerinde iç döşemelerinde her türlü malzeme ve aydınlatma tesisatı kullanılmaktadır. Bu konteynerler daha çok kara yolu taşımacılığında ve ürünlerin sunumlarında kullanılmaktadır. Şehirlerarası ürün taşıma ve sergilemede en avantajlı ve karlı yolu sadece Modifiye yük konteynerleri sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir